אנו מספקים שרותי פיתוח תכנה ברומניה

אנו עוסקים באפיון, תכנון, פיתוח ובדיקות של פרויקטי תוכנה בהיקף ומורכבות מגוונים. אנו מתמחים באפליקציות מובייל, בניית ותחזוקת אתרים ואפליקציות אינטרנט, וכן בפתרונות מסחר מקוון ואפליקציות אירגוניות.  העבודה הטכנית מבוצעת על ידי בית תוכנה מוכר ברומניה , עם רקורד מוכח של יותר מ -15 שנים בעסקי התוכנה ומיקור החוץ, כולל מספר רב של פרוייקטים מוצלחים בישראל. צוות ההנהלה כולל אנשי מקצוע עם מעל 30 שנות ניסיון בניהול פרויקטי פיתוח תוכנה.

צוות הפיתוח מורכב משילוב של מהנדסי תוכנה מיומנים ומנוסים  ומהנדסים צעירים, מוכשרים וחדורי מוטיבציה גבוהה. החברה ממוקמת בשכנות למכון הטכנולוגי בבוקרשט, עובדה אשר מאפשרת לה לבחור בוגרים מצטיינים, מעודכנים בטכנולוגיות החדשניות ביותר ולהוטים לקחת חלק בפרויקטים טכנולוגיים מאתגרים.

הסניף הישראלי מספק תמיכה באפיון, בקרה וניהול הפרויקטים ושירותים מנהליים, ומנוהל על ידי איש הייטק בעל ניסיון עשיר בהובלת מגוון פרויקטים מוצלחים בתחום התכנה, תקשורת ו-semiconductors.

מיקור חוץ ברומניה

תעשיית התכנה ברומניה ידועה באיכותה הגבוהה ומוסדות ההכשרה האקדמיים לתיכנות ידועים בכל רחבי העולם. מגזר התכנה ברומניה גדל במהירות עם יותר מ 4500 חברות פעילות המעסיקות מעל 25.000 אנשי מקצוע. מיקור חוץ של תוכנה ברומניה על איכותו חסרת הפשרות, דינמיקת השוק ועלות העבודה הנמוכה,  מהווים פתרון עסקי וטכנולוגי אידיאלי ללקוחות פרטיים ועסקיים ולחברות זרות המבקשות להרחיב את פעילותן העסקית במהירות.

שיטת העבודה

החברה שלנו השלימה פרויקטים מוצלחים רבים במשך יותר מ -15 שנות פעילות בתחום. לכל פרויקט מוקצה מנהל טכני וצוות מקצועי המצוידים בכישורים והניסיון הנדרשים כדי להביא את הפרויקט לסיום מוצלח במועד. הפרויקטים מבוססים בדרך כלל על מסמך דרישות או מפרט מערכת המסופקים על ידי הלקוח. הארכיטקטים שלנו מנתחים את הדרישות ומגדירים על פיהם מפרט תוכנה ותכנית פרוייקט. לאחר אישור הלקוח לתכנית, מבוצע kick off רשמי של הפרויקט . במהלך הפיתוח אנו מקפידים על אינטראקציה צמודה עם הלקוח ועל שקיפות מרבית, על מנת להבטיח עמידה במפרט והתאמה לצרכי הלקוח. הצוות ממשיך לתמוך בפרויקט לאורך כל מחזור החיים שלו כולל הטמעה, תיקון באגים ושינויים, על מנת להבטיח שביעות רצון מלאה של הלקוחות .

בפרויקטים ארוכי טווח יש לנו את הגמישות להרחיב או לצמצם את צוות, בהתאם לצרכי הפרויקט, על ידי הקצאה מחדש  של חברי צוות או על ידי שכירת עובדים חדשים זמניים או קבועים.