אפליקציות מובייל

אנו מתמחים בפיתוח אפליקציות לטלפונים ניידים עבור אנדרואיד וiOS, אשר רצות על טלפונים או טאבלטים עם תצוגה מושלמת בכל גודל מסך. החל מאפיון מדוקדק, דרך תיכנון חוויית משתמש מקצועי (UI/UX) ועיצוב גרפי, פיתוח בכלים המתקדמים ביותר, ותחזוקה ושידרוג האפליקצייה לאורך שנים. היישומים שלנו כוללים ממשק אטרקטיבי, פשוט וקל להפעלה, וביצועים מעולים. אנו מיישמים טכנולוגיה היברידית או נייטיב בהתאם לדרישות האפליקציה, כדי להבטיח חוויית משתמש וביצועים אופטימליים.

בניית אתרים

אנו בונים אתרי אינטרנט מגוונים, החל מאתרים תדמיתיים פשוטים ועד יישומים מורכבים עבור e learning, עיצוב אלבומי תמונות או שידורי וידאו. הפיתוחים מבוססים על פלטפורמות פתוחות כמו וורדפרס, ג'ומלה או Moodle, יחד עם התאמה לדרישות הפרוייקט תוך שימוש בטכנולוגיות לקוח כגון JavaScript, Ajax, Angular JS  וטכנולוגיות שרת כמו PHP, Dot.net, Java וNodeJS. אנו מיישמים עיצובים גרפיים Pixel Perfect באופן רספונסיבי מלא המבטיח תצוגה אופטימלית עבור מסכים מסוגים וגדלים שונים.

מסחר אלקטרוני

אנו מפתחים אתרי מסחר אלקטרוני מתקדמים המבוססים על פלטפורמות סטנדרטיות כגון: Magento, Woocommerce, Prestashop, Shopify. הפרוייקטים כוללים עיצוב גרפי חדשני, שיטות תשלום ומשלוח מגוונות וממשקים ל api כמו אמזון או eBay וכן למערכות ERP אירגוניות.